Samsun Teknopark Tanıtım Günleri kapsamında Samsun'daki liselerimizi misafir etmeye devam ediyoruz. 

Samsun Teknopark Tanıtım Günleri kapsamında Samsun'daki liselerimizi misafir etmeye devam ediyoruz. 

Asarcık Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri ile bölüm öğretmenlerinin katılımıyla gerçekleşen etkinlikte, OMÜ-TTO Şirketleşme ve Girişimcilik Uzmanımız Esra Çakır tarafından Teknopark ve TTO hizmetleri hakkında detaylı bilgiler sunuldu.

Etkinlik, Teknopark ve TTO tanıtım videosu ile başladı ve "Teknopark ve TTO nedir, birimleri ve sunduğu hizmetler, sağladığı avantajlar nelerdir, şirketleşme süreci nasıl ilerler, iş fikri nedir, nasıl geliştirilir, inovatif bir iş fikri nasıl oluşturulur?" gibi konuları içeren bilgilendirici bir sunum ile devam etti. Ardından, Ön Kuluçka Merkezimiz ile Teknik ve İdari İşler Yöneticisi/Ballıca Ek Alan Sorumlumuz Hakan Demir tarafından Prototip Atölyemiz tanıtılarak işleyiş ve yaptığımız çalışmalar hakkında bilgiler paylaşıldı.

Katılımcıların merak ettiği soruların cevaplandığı ve Teknopark'ın detaylı bir şekilde tanıtıldığı konferansımız, öğrenci arkadaşlarımızın ilgisi ve katılımlarıyla başarıyla tamamlandı. Etkinliğimize gösterdikleri ilgi ve katılımları için öğrenci arkadaşlarımıza teşekkür ederiz.