II. Uluslararası Samsun İkiztepe Sağlık Zirvesi’nde: SAMSUN TEKNOPARK! 

II. Uluslararası Samsun İkiztepe Sağlık Zirvesi’nde: SAMSUN TEKNOPARK! 

II. Uluslararası Samsun İkiztepe Sağlık Zirvesi’nde: SAMSUN TEKNOPARK! 

Anadolu Aslanları İşadamları Derneği (ASKON) Samsun Şubesi tarafından düzenlenen II. Uluslararası Samsun İkiztepe Sağlık Zirvesi’nde; Ondokuz Mayıs Üniversitesi, Samsun Teknopark ve Ondokuz Mayıs Üniversitesi Teknoloji Transfer Ofisi olarak yer aldık.
16-17 Mayıs tarihlerinde devam eden Zirve; Ticaret Bakanlığı, Samsun Valiliği, Samsun Büyükşehir Belediyesi, Ondokuz Mayıs Üniversitesi, Samsun Üniversitesi ve İl Sağlık Müdürlüğünün katkılarıyla gerçekleştirildi.

İsmini Samsun'un Bafra ilçesindeki İkiztepe Arkeolojik Kazıları'nda bulunan ve beyin ameliyatı olduktan sonra yaşamına devam ettiği anlaşılan iskelet bulgularından alan İkiztepe Sağlık Zirvesi'ne 23 ülkeden 200'ün üzerinde sağlık sektörü temsilcisi katıldı.

Düzenlenen programa; Samsun Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Sabri Kılıç, OMÜ Rektörü Prof. Dr. Yavuz Ünal, SAMÜ Rektörü Prof. Dr. Mahmut Aydın, Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanvekili Nihat Soğuk, CHP Samsun Milletvekili Murat Çan, Saadet Partisi Samsun Milletvekili Mehmet Karaman ile sağlık sektöründen temsilciler katıldı.

Genel Müdürümüz ve Genel Müdür Yardımcımızın katılım sağladığı, aynı zamanda Samsun Teknopark ve OMÜ-TTO ekibinin katkı sunarak stant açtığı Zirve’de stant ziyaretlerimiz gerçekleştirildi.

Emeği geçen tüm temsilcilere teşekkür ederiz.