YEŞİL MAVİ YAZILIM

YEŞİL MAVİ YAZILIM

Firma Bilgileri

Firma Tanıtımı :

2008 yılında Samsun Ondokuzmayıs Üniversitesi Tekmer Proje geliştirme merkezinde yazılım geliştirme faaliyetine başladık . 2014 yılında Samsun Teknopark’ta faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. Web ve mobil tabanlı B2B & B2C & CRM  uygulamaları başta olmak üzere, Ticari Program / ERP entegrasyonları, muhasebe yazılımları geliştirmekteyiz.

Ürünler / Hizmetler :

Entegre Ticaret: Mevcut Logo Go, Tiger, Nebim Winner,  Netsis  ve Mikro ticari programınızı kullanarak müşterileriniz ve satış elemanlarınızla internet üzerinden iş yapmanızı sağlayan literatürdeki adıyla “Entegre B2B – Business To Business” sistemidir.Ticari Programınızda tanımlamış olduğunuz cari hesaplara ve plasiyerlere (satış elemanlarına) , kullanıcı adı ve şifre vererek kendi web siteniz üzerinden sipariş toplayabilirsiniz. Müşterileriniz sipariş vermek istediği ürünleri gelişmiş arama motoru yardımıyla kolayca bulup, sipariş geçebilirler. Aynı zamanda her müşteri kendi cari hesabını, fatura detaylarını ve bakiyesini görebilir, ekstresini kendisi alabilir. Ticari programınızdaki stok kartlarınızı, ürün fiyatlarınızı ve kampanyalarınızı Entegre Ticaret üzerinden tüm müşterileriniz ve satış elemanlarınızla paylaşabilirsiniz ve En Önemlisi Tüm bu işlemleri ticari programınızdan başka hiçbir şey kullanmadan yapabilirsiniz.

Fatura Çevirici / Eczane Çevirici: Faturalarını bilgisayar ortamında kesen veya işleyen, piyasada bilinen ticari paket programlardan birini kullanan mükellefiniz olduğunu varsayalım. Zaten yüklü miktarda fatura kesen işletmelerin büyük bir çoğunluğu ticari program kullanır ve faturalarını bilgisayardan keser. Yani sizin işleyeceğiniz fatura verileri mükellefinizin ticari programında hali hazırda durmaktadır. Tek yapmanız gereken aylık fatura listesini excel dökümü olarak mükellefinizden istemek. Bu excel dökümünün herhangi bir formatta olma zorunluluğu yok. Yeter ki içinde faturaya ilişkin temel bilgiler (fatura no, fatura tarihi, müşteri, toplam kdv, matrah, genel toplam vb.) olsun. Bu fatura listesini “Fatura Çevirici” ye yükleyip, dosya içeriğini bir sefer tanıttığınız zaman, yazılımımız excel dosyasını okuyup faturaları kendi içerisine alır. Daha sonra sizin belirteceğiniz 391, 600, 120 veya 191, 153, 320 alt hesaplara göre yevmiye maddelerini oluşturup, ister günlük, ister 10 günlük, ister aylık fişler halinde kullandığınız muhasebe programına fiş aktarımını yapar.