SIP Yazılım

SIP Yazılım

Firma Bilgileri

Firma Hakkında: SIP (Software Integration Platform), Türkiye’deki işletmelerin %99'unu oluşturan KOBİ lerin ERP programlarını buluta taşımak ve SaaS modeliyle entegre  çözümler geliştirmek üzere 2017 yılında kurulmuştur.

SIP entegrasyon çözümler alanındaki tecrübesiyle öncelikle  ERP program kullanan kobiler için bayi ve saha personellerinin kullanabilecekleri b2bNet ürünüyle çözüm üretmiştir.

Logo, Mikro, Nebim gibi pazar payı yüksek programları kullanan kobiler, b2bNet sayesinde tüm ekip ve bayiler tüm cihazlardan ERP programlarındaki verilere kolaylıkla ulaşabilirler.

Modüler ve özelleştirilebilir yapısıyla, küçük, orta ve büyük ölçekli işletmelerin ihtiyaçlarına uygun çözümler sunan SIP, istenirse özel geliştirme hizmeti ve entegrasyon özellikleriyle, kurumların özel beklentilerine de cevap verebilmektedir. Sahip olduğu API sayesinde SIP, özel entegrasyon geliştirilebilmesine de olanak tanımaktadır. SIP, Cari Hareketler, Sipariş Yönetimi, Raporlama ve Patron Ekranları, Ekip Yönetimi, Eposta Yönetimi, Mesaj Yönetimi, Pazar ve Eticaret Entegrasyonları, E-Fatura  gibi modüllerin yazılmasıyla birlikte Kobilerin dijital dönüşüm aşamalarında tüm ihtiyaçlarını karşılamayı hedeflemektedir.

SIP 2019 yılı Şubat ayı itibariyle de Ondokuz Mayıs Üniversitesi TeknoPark’taki ofisinde hizmet vermeye devam etmektedir.

Faaliyet Alanları: Bilgisayar programlama faaliyetleri (sistem, veri tabanı, network, web sayfası vb. yazılımları ile müşteriye özel yazılımların kodlanması vb)

Ürünler:
b2bNet      : 
SaaS tabanlı ERP sistemleri ile entegre çalışabilen B2B platformu.
sitebizden : SaaS tabanlı web Sitesi yönetim platformu.

Hizmetler: Mobil, Web ve Desktop gibi platformlar için özel yazılım geliştirme.
ERP, E-Ticaret, B2B, B2C, B2E sistemler için SaaS alt yapısına sahip yazılım çözümleri üretmek.

Tamamlanmış Projeler: sitebizden

Devam Eden Projeler: b2bNet