EARTH TELEKOMÜNİKASYON BİLİŞİM İNTERNET ARGE YAZILIM HİZ. TİC. LTD. ŞTİ.

EARTH TELEKOMÜNİKASYON BİLİŞİM İNTERNET ARGE YAZILIM HİZ. TİC. LTD. ŞTİ.

Firma Bilgileri

Şirketimiz 2015 yılında Sasmsun Teknopark’da kuruldu.Uzun süredir her seviyeden, her ölçekten bizi tercih eden kullanıcılarımızdan edindiğimiz tecrübe ile Türkiye’nin internet altyapısına katkı sağlayan şirketimiz, Web Hosting, Veri Merkezi hizmetleri ve Bulut Bilişim alanında hizmet sağlamakla bu hizmetlerin yönetim, izleme ve bakımını da vermektedir.Yenilikleri ve ürettiği internet teknolojileri ile sektöre yön veren şirketimiz, yarının teknolojilerini bugünden kullanmanıza olanak sağlar.
Kısaca Earth Telekom, bilişim teknolojileri alanında maliyetlerinizi düşürüp, ürettiği teknolojiler ile işinize değer katarken, 7 gün 24 saat esasına dayalı operasyonu ile birlikte birebir yedekli alt yapısı ile iş sürekliliğini en üst düzeyde tutar.

Bu Kapsamda;

Alanında en iyi yazılım ve donanım üreticileri ile işbirliği yapar,
Her ölçekte kullanıcıya hizmet vermek için tüm enstrümanları bünyesinde barındırır,
Bünyesindeki her aracı son teknoloji otomasyon sistemi üzerinden self-servis olarak sunar.
Eğitime ve gelişime önem verir,
Uluslararası teknolojik yenilikleri sistemine ilk entegre eden firma olmak için yarışır,
Bilgi üretir ve paylaşır,
Müşterilerine en iyi teknik desteği, olabilen en uç noktada sağlar
Ar-Ge projemiz kapsamı içinde yer alan tüm servislerin manipülasyonunun, restorasyonunun ve replikasyonlarının anlık olarak pratik bir yönetim arayüzü ile yönetilmesi. Proje kapsamı içinde en üst düzey sunucu yönetiminin yanı sıra en alt düzeydeki servislerin kurulumları, yönetimleri ve işlemeleri kullanıcı taraflı arayüzü anlaşılır ve pratik olan bir portal tarafından otomatize edilmektedir. Verilecek tüm servisler ihtiyaç duyulan an itibari ile ölçeklendirilebilir durumdadır. Sistem IT ve BT yöneticilerinin yükünü büyük ölçekte hafifletmekte uptime sorunlarını büyük ölçüde azaltmakta ve maliyetleri düşürmektedir. Sistemler birçok platformdan çapraz pratik göç modülleri ile kolay transfer edilebilir durumdadır. Bahsedilenlerin yanında birçok özellik ile geliştirilmeye her zaman açık bir sistemdir.