Bordo Bilişim Ticaret Limited Şirketi

Bordo Bilişim Ticaret Limited Şirketi

Firma Bilgileri

Bordo Bilişim, 2011’den bu yana stratejisi, çalışma modeli, kaynak kullanımı ve müşteri ilişkilerine yaklaşımı ile diğerlerinden farklı lider bir firmadır. Projelendirme safhasında başlayan proje yönetimi anlayışına sistem ve ihtiyaç analizi safhalarını da ekleyen bir yaklaşımı öngörmekte olup, bu sayede özellikle teknoloji konularında bilgi eksikliği olan firmaların bu sektörde danışmanlığına önem vermekte ve müşterilerin yazılım ihtiyaçlarını önde tutmaktan öte iş ihtiyaçlarını belirleyerek sistemin verimliliğini sadece yazılımla değil ayrıca analiz ve değişim süreçleriyle de kontrol etmektedir.

Bordo Bilişim proje tabanlı profesyonel kadrosu ile işi sahiplenerek müşteri adına tüm teknolojik gelişmeleri takip etmekte ve müşteri için yazılımdan öte fiyat avantajlı uygulanabilir çözümler üretmektedir.

Hizmetlerimiz

Bordo Bilişim projeleriniz için dört temel hizmet sunmaktadır.

  • Software Development Services
  • Test Automation Development Services
  • DevOps Services
  • AI Development Services

Yüksek Başarı Oranı

Bilişim projeleri göz önünde alındığında başarısızlık orası %80’in üzerindedir. Başarısızlık sebebi olarak zaman planlamasından bütçe planlamasına, nitelikli eleman eksikliğinden iş yapma şekline kadar birçok sebep gösterilmektedir. Fakat bu başarısızlığın en önemli sebebi her pastadan dilim kapma mantığıdır.

Bordo Bilişim olarak biz, proje peşinde değil başarı peşinde koşmaktayız. Sadece uzmanlaşmış olduğumuz alanlarda %100 başarı oranı ile tüm dünyada adından söz ettiren projelere imza attık ve bu durumu devam ettirmek istiyoruz.

Sadece uzmanlaşmış olduğumuz alanlarda, çözüm ortaklığı yaptığımız müşterilerimizin gereksinimlerini belirlemekten çok gereksinimlerini ortaya çıkarıp iş süreçleri için faydalı olacak çözümler sunuyoruz.