DATASİST BİLGİ TEKNOLOJİLERİ A.Ş.

DATASİST BİLGİ TEKNOLOJİLERİ A.Ş.

Firma Bilgileri

Sektör: İnsan Kaynakları / Bordrolama

Kuruluş Yılı: 1999

Çalışan Sayısı:103

Datassist Tanıtım Metni: İnsan kaynakları ve bordrolama hizmeti sunmak üzere kurulmuş, teknoloji odaklı ilk insan kaynakları servisi şirketi olan Datassist; organizasyonların kalitesinde itici gücü oluşturan İnsan Kaynakları Departmanlarını, bürokratik engellerden kurtararak, gerçek hedeflerine odaklanmalarını sağlamakta ve iş süreçlerinde kalite artışına katkıda bulunmaktadır. Datassist Bordro Servisi kurulduğu günden bu yana AR-GE çalışmalarına yaptığı yatırım sayesinde hizmetlerini her alanda teknoloji ile birleştirmeyi hedeflemiştir.

Ürünler:

Dakika Personel Yönetimi Yazılımı:

Datassist, TÜBİTAK ve TTGV’nin AR-GE desteğini alarak geliştirdiği Dakika Personel Yönetimi ile teknolojiyi bir servis olarak (SaaS) sunmakta ve müşterilerine eksiksiz bir servis deneyimini ilk yatırım maliyeti olmaksızın yaşatmaktadır. Datassist’in know-how’ı ve yüksek teknoloji desteği ile hayata geçirilen Dakika Personel Yönetimi %100 online altyapısı ve self servis İK yetenekleri ile çalışanları İK süreçlerinin birer parçası haline getirir.

Devam eden projeler:

1)Perisgop: Perisgop, işyeri hekimleri, İSG uzmanları, OSGB’lerve özel şirketlerin kullanımına sunulmuş İş Sağlığı ve Güvenliği Optimizasyon programıdır. Perisgop; kurulum, lisans ya da bakım ücreti ödemeden kiralayabileceğiniz ve kullandığınız kadar ödeme yapabileceğiniz yeni dönem bir yazılımdır. İSG kapsamında hizmet veren, hizmet alan herkesin kullanımına uygundur. İşyeri Hekimleri, ISG Uzmanları, OSGB’ler kullanabildiği gibi, uzmanlığı bulunmayan ama süreçlerden sorumlu üst düzey İK yöneticileri, işverenler ve yöneticiler de rahatlıkla kullanabilir.