ARBİL ENERJİ ARGE YAZILIM ANONİM ŞİRKETİ

ARBİL ENERJİ ARGE YAZILIM ANONİM ŞİRKETİ

Firma Bilgileri

ARBİL Enerji Ar-Ge Yazılım A.Ş. olarak şirketimiz; yüksek verimlilik ve kararlılıkta perovskite güneş pillerinin seri üretimi için makine tasarım ve imalatı alanında faaliyet göstermektedir. Sipariş üzerine Üniversitemiz bünyesinde ve sosyal çevreden Vakum Ünitesi, Atmosfer Kontrol Ünitesi ve Deneysel ve Günlük Kullanım için Solar Cell Panel siparişlerimizi almaktayız.

Bunun yanı sıra isteğe bağlı olarak küçük güneş pilleri eklenmiş farklı ürünler ile günlük enerji ihtiyacını karşılayabilecek bahçe süsleri, gece lambaları, aksesuarlar, hobi amaçlı kullanılabilecek diğer ürünler firmamız tarafından üretilmektedir.

ARBİL Enerji Ar-Ge Yazılım A.Ş. olarak şirketimiz; TÜBİTAK 1512 Tekno Girişim Sermayesi Desteği Programı kapsamında açılmış olup; Kasım 2021 itibariyle KOSGEB Ar-Ge İnovasyon Destek programı kapsamında kabul olan projemiz ile deney seti tasarım ve imalatı, yüksek verimlilik ve kararlılıkta perovskite güneş pillerinin seri üretimi için makine tasarım ve imalatı alanında faaliyet göstermesinin yanısıra Enerji Sektörü, Savunma Sanayi, Makine ve Teçhizat İmalatı, Mühendislik Faaliyetleri ve kişiye özel tasarım ürünler ile de hizmet vermektedir.